canadian pharmacies online

Oprogramowanie dla piekarni i cukierni

profiPiek_sql_oprogramowanie

Zintegrowany system obsługi piekarni i cukierni ProfiPIEK jest owocem ponad 18-letniego doświadczenia firmy Magres w dostarczaniu oprogramowania dla zakładów piekarsko-cukierniczych, popartego doskonałą znajomością procesów biznesowych i specyfiki branżowej panującej w firmach z tego sektora.

System ProfiPIEK charakteryzuje się bogactwem praktycznych funkcji i mechanizmów, pełną zgodnością z obowiązującymi regulacjami prawnymi, oraz wysoką niezawodnością i komfortem pracy Użytkowników.

ProfiPIEK przeznaczony jest dla zakładów o dowolnej wielkości i szerokim zakresie wymagań stawianych informatyce: od firm ograniczających korzystanie z programu jedynie do bieżącego wystawiania dokumentów sprzedaży, aż po piekarnie i cukiernie wykorzystujące ProfiPIEK do kompleksowej obsługi sprzedaży, produkcji, gospodarki magazynowej oraz księgowości. W szerokim pakiecie rozwiązań posiadamy propozycje dla firm dysponujących zapleczem sprzętowym na każdym praktycznie poziomie.

MD consultant online pharmacies you can buy medicines. Medical prescription online pharmacies |''( buy generic cialis delivering medicines at your door.